FreeSMS.Oukej.CZ
a svátek má
Vítejte! Tento web Vám slouží k usnadnění posílání SMS zpráv nejen do České republiky, ale i do mnoha zahraničních zemí.

 Vzhledem k povaze služby Vám však nemůžeme 100% zaručit, že Vámi odeslané SMS zprávy budou doručeny, neboť zprávy jsou doručovány prostřednictvím webových služeb třetích stran.

 Na FreeSMS.Oukej.CZ naleznete odkazy pouze na SMS brány, kde není nutno se registrovat, abyste SMS zprávy mohli odesílat.

 Některé SMS brány do určitých států bohužel nepodporují všechny operátory té daná země, tudíž odesílání je možné jen na některá telefonní čísla.

 Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky, náměty nebo i potvrzení o tom, že zprávy z dané SMS brány jsou či nejsou doručovány, neváhejte a mailujte na FreeSMS@Oukej.CZFreeSMS@Oukej.CZ


Novinky

20. 6. 2004
Omlouváme se za neaktuálnost webu, avšak s největší pravděpodobností se již v jeho aktualizacích pokračovat nebude. Kdybyste však přeci jen věděli o nějaké nové a funkční SMS bráně do ciziny, která na stránkách není, informujte nás o ní, přidáme vám ji sem ;o) Děkujeme za přízeň a za pochopení a přejeme všem hezký den ;o)Počasí


www.meteopress.cz